Cheyenne Central

9th grade: 4.0

Liberty Araas, Sidney Armbrust, Emily Barlow, Emma Berg, Madelyn Brady, Ashley Bunch, Cooper Bush, Aspen Custis, Alaylah Danielson, Elizabeth Davis, Marcus DeHoff, Mason DeHoff, Addison Edwards, Jackson Fetsco, Lucy Free, Brooke Gagen, Tyler Geringer, Anuradha Glennie, Chauncy Hendon, Alexia Hoberg, Kristen Huffman, SaVannah Hussey, Conner Hyatt, Lane Jones, Jack Koenig, Isabelle Loeffler, Damien McCabe, Reuben McGuire, Tristan McLaughlin, Teagan Medeiros, Cameron Moyte, Amaris Pegan, Emiko Pegan, Vincent Picard, Miles Porwoll, Taryn Potts, Keegan Prior, Jonah Rigg, Alexander Runyan, Sydni Sawyer, Sierra Schildmeier, Samuel Shumway, Andrew Thomson, Nathaniel Thornell, Aubrey Trujillo, Kylie Vercelli, Josie Wendlandt, Saimaa Widi

9th grade: 3.5-3.99

Alyssa Averill, Thomas Berta, Coulter Brokaw, James Brown, Jayden Browning, Spencer Browning, Oscar, Burton, Nicolas Cantu, Aaliyah Castro, Avery Cates, Eva Collins, Mason Counter, Nathan Courtright, Cameron Cox, John DeBruyn, Isabel DeLay, Liam Devine, Connor Doering, Kirel Dyba, Avery Ellison, Jenna Feldmann, Jackson Franks, Ella Gillam, Kamdynn Hall, Ethan Hankel, Mikayh Hansen, Dawson Hardee, Bryson Heilbut, Katie Hinz, Harley Holst, Kristina Hubbard, Hayne Hubert, Samantha Johnson, Sienna Jung, William Kassel, Kyle Kenworthy, Victoria Kershaw, Parker Koerwitz, Autumn Kotunok, Ekena Little, Joshua Lucas, Rylei Maher, Nivaeh Martin, Davin Mattimoe, Moira McPherson, Joshua Milam, Madison Moore, Brayden Neville, Rachel Nichols, Eliana Norgauer, Lilika Orahovats, Isabella Pena, Chance Penrod, Owen Reed, Melia Samson, Joseph Sawyer, Trevor Schmidt, Isabella Story, Christian Streuber, Aundreya Sweeney, Chase Talich, Ava Taylor Teagan Tempel, Genesis Tyler, Sage Wells, Bridger Wheeler, Jaesa Whitesell

10th grade: 4.0

William Barrington, Christopher Benboe, Caitlyn Burghard, Veronica Buseck, Lauren Clarke, Kalani Cruz, Sydney Duda, Andrea Edwards, Haley English, John Etchepare, Nora Fraley, Mia Gerig, Mackenzie Hafner, Achilles Hennessy, Madalyn Huffman, Nikolas Ketcham, Morgan Kirkbride, Molly Koch, Augustin Lain, Isabelle Leckemby, Lillian Leman, Brinkley Lewis, Jaxon Lobatos, Riddick McCabe, Grace McColl, Ethan Merrill, Jack Miller, Jacob Morris, Colin Newton, Micah Oman, Anthony Pignataro, Cassidy Powers, Erica Prather, Andie Prince, Zane Reed, Lynette Robinson, Toren Rohde, Connor Schuck, Joslyn Siedenburg, Jenna Stephenson, Elizabeth Stump, Megan Toth, Brodie Turbitt, Alana Waller, Sage Whitman, Jackson Whitworth, Jonathan Wood

10th grade: 3.5-3.99

Rebecca Allen, Carlene Barbour, Ava Beveridge, Griffin Blevins, Alyssa Brenchley, Alyssa Briggs, Johnnie Bussell, Alicia Castaneda, Katie Clarke, Caden Cunningham, Addisyn Dalton, Emma Dempsey, Grace Dillow, John Fay, Bradley Feezer, Ella Fraley, Jala Frazier, Aaron Gallant, Barrett Georges, Faith Grasmick, Anna Groth, Kase Grover, Gweneth Hargett, Robert Hibbard, Aaron Hood, Adam Isenberger, Dayle Jamison, Olivia Jaso, Grace Kamarad, Tayton Keller, Katelynn Kenworthy, Harlee Kinkade, John Kirkwood, Avery Longbotton, Connard Lowery, Hannah Maestas, Matthew McGahuey, Caleb McLean, Sydney Morrell, Kira Newcomer, Amelia Osterman, Morgan Pachares, Averie Perriton, Magie Price, Samuel Rankin, Camary Sallee, Tatyana Sanchez, Avery Saunders, Evelyn Stovik, Meredith Somerset, Emersen Spohr, Lucas Sutphin, Kaia Swarm, Sophia Thomas, Jillian Trimble, Carey Unruh, Tia Walker, Nigeria Wiley-Rameriz, Daven Young

11th grade: 4.0

Kaitlyn Ackerman, Brogan Allen, Tia Anglum, Christian Arbuckle, Amber Balzer, Elliott Beer, Carson Birge, Whitney Brooks, Fisher Brown Kashi Brown, Kira Brownell, Collin Bush, Shelby Cavanaugh, Lainey Durako, Paige Elmstrand, Gavin Enright, Sullivan Fagan, Kiegan Field, Jacob Frentheway, Jason Frentheway, Jaron Groesbeck, Grant Hilton, Claire Holman, Logan Homar, Jenna Horst, Jeffrey Hubbard, Avary Johnson, Hannah Junkins, Keely Kidd, Ray Kline, Graisen Kniss, Hannah Lance, Jackson Lewis, Raevyn Lewis, Marie Lucas, Daniel Margolis, Claire Melchior, Azure Morrell, Onika Mullinax, Mark Murray, Aspen Nesvik, Ishita Patel, JoLynn Paulsen, Kaya Pillivant, Joshua Pollock, Autumn Pryor, Kevin Rentz, Ashlyn Ruder, Natanya Sam, Andrew Schlabach, Caden Smith, Allison Stacey, Madison Thomas, Sarah Tuner, Kelsi Warner, Patrick Winstead, Mattie Wordeman

11th grade: 3.5-3.99

Kaden Anderson, Delia Baker, Slater Bates, Kaylee Bell, Brielle Berger, Nicholas Bertagnolli, Braxton Bishop, Nicholas Brady, Ashlen Brinker, Dalton Bullinger, Nicolas Clark, Owen Cline, Allyson Crile, Megan Cruise, Jayden Erickson, Emma Fertig, Taylor Gebhart, Kylie Godman, Caitlin Grenfell, John Haberman, Grace Hofmeister, Madeline Jocoby, Alexander Jarosh, Aleksia Johnson, John Knepper, Natalie Lien, Riley Logan, Keagan Longbottom, Lydia Looby, Kierdyn Malone, Sanee Mangram, Rylee McKay, Matthew McKelvey, Zachary McNaughton, Jordyn Medina, Jeremy Merritt, Alexander Miller, Lindsay Mores, Keaton Oliver, Tristan Patterson, Emma Peel, Matthew Pietsch, Grant Rossman, Hailee Sayers, Rebecca Schilt, Olivia Smith, Tyler Soffe, Nicholas Souza, Julia Steele, Ethan Stolz, Erich Streuber, Jessie Swayze, Nathanial Talich, Emily Taper, Kamryn Tempel, Jessee Torres, Lauren Upward, Samuel Voeller, Kiara Washington, Julia Wells, Ethan Wilkins, Alicia Wynkoop, Logan Yanguez

12th grade: 4.0

Kaeden Adams, Joshua Ahern, Cassadie Anderson, Haylee Arneson, Scarlett Bainbridge, Jonathan Bargsten, Brady Barrett, Kelsey Basart, Ellie Beveridge, Caden Bogus, Reese Bradley, Lyndi Brant, Kaitlyn Bravo, Nathan Broomfield, Ashleigh Budd, Gavin Burghard, Grady Burghard, Matthew Cannon, Yaodongfang Chen, Kinsale Day, Alisha Dellenbaugh, Zachary Dillingham, Jarrod Dilly, Rebecca Drudge, Gladys Eggers, Delaney Ferguson, Kellen Flowers, Sarah Foster, Claire Fraley, Talia Frausto, Sophia Glennie, Paige Hager, Taylon Haight, Lauren Hardee, Julius Hite, Donal Jackson, Andrew Johnson, Danika Kant, Jamie Kaste, Aiden Kaus, Kayla Ketterling, Kayla Kirkbride, James Koenig, Joseph Kostelecky, Nolan Lain, Rachel Linde, Dakota Lobmeyer, Lawson Lovering, Emily Lucero, Nathan Lundberg, Bayleigh Martin, Damien Mason, Ava McElvaney, Phillip Meier, Riley Milburn, Aidan Miller, Emily Needham, Trevor Norrod, Callie O’Donnell, Lauren O’Hare, Peyton Ojeda, Taylor Olsen, Andrew Parsons, Marissa Penaflor, Addison Potts, Elizabeth Prescott, Alexis Puev, Harrison Rankin, Kalea Reisdorfer, Peyton Rigg, Christian Robarge, Tekoa Rohde, Alyssa Samuelson, Natalie Saunders, Danielle Sawyer, Baily Shaffer, Matthew Shake, Mackenzie Simoni, Grace Smith, Brooklyn Stampfli, Jordan Swayze, Brooke Syracuse, Dakota Taylor, Jacqueline Thornell, Brendan Trujillo, Eric Wahl, Challen Waller, Hayley Whetsell, Kelly Wilcox, Alyssa Williams, Kymber Wolf

12th grade: 3.5-3.99

Zachary Allison, Cade Anderson, Benjamin Auer, Alejandra Becerra, Hannah Birge, Abby Blanchette, Christina Brown, Cade Burns, Taelynn Cain, Andrew Clayton, Baylee Delbridge, Victoria Dillard, Trinity Drew, Mathew English, Katherine Etchepare, Tyler Evelo, Autumn Finn, Lauren French, Jayden Gashler, Cullen Gienapp, Luis Gonzalez De Jesus, McKenna Guzman, Mikena Hansen, Cole Hinchcliff, Jessenia Ingleby, Bridger Jardine, Hannilynn Kersenbrock, Kaiya Kircher, Avrianna Klein, Makayla Kopplin, Ashlie Lacy, Zoe Lam, Alexander Legerski, Kenyon Lewis, Madison Long, Amber Massengill, Diana Mojica-Loza, Nicole Manuela Murphy, Haley Osterman, Michael Parsons, Dominick Poling, Reese

Robinson, Amber Roybal, Jasmine Scott, Eliza Smith, Jacob Smith, Zachary Sullivan, Cody Turnbull, Connor Turnbull, Taylor Wiblemo, Katrina Zaharas

Triumph

High Honors (4.0)

Kathryn Hayes, Serenity Renteria, Miranda Smith, Emily Torres

Honors (3.5-3.9)

Tessaa Baggs, Makayla Barber, Jereny Barnett, Aleah Booker, Jaiden Dabel, Mariah Garcia, Veronica Garcia, Kasandra Lick, Brody Maas, Caleigh McDowell, Jaslynn Nevarez, Ajalei Peebles, Victoria Perry, Julio Portillo-Ibanez, Emily Seward, Rachel Siltzer, Shawnee Smith, Jordan Stark, Bobbi VanRisseghem

Honorable Mention (3.0-3.4)

Matthew Andera, Zaria Atkinson, Payton Bailey, Nathan Burkey, Raji Carter, Enrique Delara, Justice Desmond, Cameron Doyle, Birtukan Dunn, Julius Fernandez, Richard Ham, Owen Kester, Joshua Lett, Jadera Mallo, Makalah Maness, Mariah Maness, Curtis Martinez, Mia Morgan, Maria Renteria, Ariel Rodriguez, Tari Runnells, Lacie Shaw, Joshua Smith, Jaelyn Tafoya, Julian Toon, Raymond Torres, Issac Varela, Camryn Vaughan, Talyia Wiseman

Cheyenne South

9th grade: 4.0

Timothy Adkins, Hallie Barnes Johnston, Caleb Brewer, Lindsay Crankshaw, Kaedyn Davenport, James Hushbeck, Savannah Kohlhagen, Taidan Loverde, Tatianna Lucht, Jecember Meade, Gracee Medina-Becenti, Brayden Moody, Bethelihem Mowery, Carlos Olivas-Robles, Edwin Parra Marquez, Emily Pivik, Jaden Roadifer, Dylan Sachinger, Christian Sampson, Charles Thomas, Carlee Wedemeyer, Gavin Woytenko

9th grade: 3.5-3.99

Tatiana Aragon, Jack Artery, Thomas Atencio, Joey Barto, Emily Becker, Jordynn Brennan, Malachi Burt, Hope Cahill, Camren Case, Macey Castle, Vanessa Cleveland, DeMarcus Contreras, Emma Cortez, Carter Cox, Lukas Davidson, Juliana Dollery, Alexander Fife, Heidi Glaze, Caleb Greenlee, Noah Haggberg, Alan Hernandez Ibarra, Zackery Hinsley, Olivia Humble, Conner Hussey, Sarah Keefe, Jacob Lemmons, Justice Loos, Hannah Lorenz, Jesus Manzanares, Marcus McManus, Isabella Miller, Kristell Monge Ramirez, Kay-Lei Mordhorst, America Moreno Cabanas, Tanner Morgan, Madison O’Briant, Noah Parker, Shaydon Pino, Brooklynne Riggle, Monica Sanchez Lopez, Lesly Sanchez Navarrette, Aris Shank, Taylor Shoopman, Landon Sundquist, Kaelin Van Tassell, Cayla Weltz, Ian Westervelt, Zander White, Ashley Wiese-Elsom, Kylie Williams, Anna Wynn, Marcus Zuver

10th grade: 4.0

Alysia Botello, Elizabeth Burt, Josiah Clark, Madelyne Crouch, Kylynn Derringer, Holden Eigenberger, Braxton Green, Grayson Ironshell, Jamie Jones, Savannah Judkins, Parker Kiolbasa, Noah Liechti, Angelina Lohmann, Stephanie Santos, Kyla Warner, Sarah Willoughby, Samara Wilson, Marcellus Young

10th grade: 3.5-3.99

Riley Arnold, Ella Ayers, Hollie Baca, Ronald Barnett, Stephen Byers, Sean Casey, Dylan Choate, Samantha Conn, Allyson Cruz, Bella Degerness, Crystal Delaney, Jaclyn DePalma, Jordan Dersham, Matthew Donis, Jarrett Fife, Cadence Gay, Shaye Hemenover, Karla Hernandez Garcia, Salina Hernandez, Cobi Hilliard, Trinity Hurst, Carlos Ibanez, Alyssa LaCombe, Abigail Marcott, Bryan Marrill, Colton McLaury, Nickolas Miles, Lorali Moody, Cruz Munoz, Kaylie Pelto, Cristal Perez Garcia, Leilani Rivera, Nathan Sarters, Camberlynne Schaffer, Haley Schuman, Jacob Soden, Destry Stipe, Jalen Trujillo, Lleyton Valdez, Dominique Way, Trista Wilken, Tucker Wilson, Walker Wilson, Dreven Wittig-Keefe, Haley Wolfe, Elizabeth Wood, Janiah Wright, Livante Yobech

11th grade: 4.0

Sarah Bartow, Dillon Best, Rayelle Brewer, Jeremy Buss, Braeden Cohick-Hughes, Darby Downham, Abi Fisher, Dax Fisher, Keith Gallegos, Tristan Ganskow, Logan Gerber, Abigail Haggberg, Hunter Hurlbert, Jonathan Ikerd, Nathan Johnson, Pierce Kiolbasa, Cheyenne Kohlhagen, Molly Koslosky, Brooklyn Lebeda, Dusty Lick, Ryan Loetscher, Dakota Loos, Aiden McGarry, Jeremiah O’Bryan, Caleb Paice, Laynie Ramirez, Alexandra Robert, Natalie Schwab, Avyahnna Seymore, Tiasha Smith, Megan Sohl, Alaina Soto, Dexter Steinhausen, Anthony Taylor, Demetrio Torres-Mata, Brinsy Zubia Chavez

11th grade: 3.5-3.99

Lena Arntzen, Joseph Carrera, Nataly Castillo Gomez, Sabrina Edwards, Sean Emery, Vanessa Filer, Hallie Fowler, Loreli Funderburg, Sarah Furia-Vondrak, Aubrianna Garcia, Maya Goss, Kaycia Groth, Cathrine Henderson, Shaylin Jenkins,

Nevaeh Kennedy, Isaac Kingsley, Dani Langfald, Jade LaRoux, Dakota Malley, Austin May, Damian Mendoza, Donavon Nazareno, Alexis Pyper, Lars Quinlivan, Michael Rachocki, Juan Santana Morales, Justine Stallock, Olin Svec, Clayton Tanner, Connor Tinney, Jeremy Trujillo, Thomas Valencia, Alexa Verduzco-Amezcua, Jacob Walker, Katie Wedemeyer, Kayla Wedemeyer, Kira Welch, Abigail Wynn

12th grade: 4.0

Kobe Barto, Makayla Becker, Grace Cahill, Carlos Carcamo-Hall, Baizelle Cozad, Braedon Davis, Grace Davis, Darcy Deibert, Andraya Nichole Dimas, Aidan Escobedo, DustyLynn Falk, Allison Gase, Paige Guille, MaKenna Harlan, Kassidy Henning, Heather Hokanson, Shaelynn Martinez, Parker Mohlis, Kaidin Mondle, Ethan Mowery, Alexis Palmero, Dillen Phillips, Faith Riter, Karla Rojas, Brandon Romero, Anastasiya Simonenko, Andrew Speight

12th grade: 3.5-3.99

Jesus Aguilera, Stephanie Anderson, Julia Artery, Daniela Barreras Garcia, Jaya-Maleah Brown, Tori Carmine, Paige Dunlap, Mallory Fallas, Lilliana Garduno, Caydince Groth, Mikaela Hayes, Eryn Jounos, Keelan Mason, Anastacia McElroy, Alexandria Morris, Shaylee O’Brien, Aaron Peterson, Kaylyn Rollefson, Josiah Silva, Kiah Sparks, Halia Sundquist, Lydia Toelle, Reyna Tovar, Reese Valdez, Riley Van Tassell, Kaylea Warnick, Shannon Williams, Alexander Willoughby, Helen Wuerth, Sierra Yanez

East High School honor roll for Semester 1

9th grade: 4.0

Rachel Andreas, Ayana Bailey, Alexa Bassett, Mikhail Bohl, Brenden Bohlmann, Aryana Booth, Khoy Buell, Savannah Christie, Jaden Costa, Caroline Di Senso, Dezi Dinges, Kinsington Dobler, Christal Dollard, Bailey Earley, Jada Ellsworth, Isaak Erickson, Shehadi Fino, Marianna Gallardo, Kayleigh Gillogly, Gracin Goff, Rachel Good, Ella Goodman, Alyvia Hardy, Camden Hayes, Kael Hoshall, Haley Hunt, Drew Jackson, Cole Jordan, Finley Kastens, Madison Kaufman, Clara Kerschner, Emma Klugness, Zachary Laws, Mary Mauch, Janie Merrit, Caleb Miller, Nathan Mirich, Savannah Morroni, Aliyah Muzquiz, Gracie Oswald, Chloe Pace-Gallop, Haley Pierson, Aditi Ramesh, Owen Raymond, Zachary Rehmer, Jayden Riddle, Colton Riley, Ashleigh Robinson, Caleb Ruff, Bradie Schlabs, Oakley Simons, Madison Sours, Deacon Steiner, Joshua Thompson, Chaisley Tinney, Hayden Troudt, Kendra Upton, Sabastian Valdez, Brody Valois, Alissa Velasquez, Allie Wagner, Landon Wisdorf

9th grade: 3.5-3.999

Lhyrie Mae Banton, Addie Bay, Jessen Bay, Kaden Bernabeu, Adelaide Bomberger, Jazmyne Branson, Ty Bronder, Dakota Clark, Brayden Colbert, Kyler Collins, Cierra DiCamillo, Kolbe Dierks, Cassidy Duckworth, Cody Egbert, Muhebullah Faqeeri, Kylie Filip, Miranda Gentry, Graham Gilbert, Charles Green, Brianna Griego, Ethan Hall, Jaidyn Hartung, David Hondel, Anna Hull, Nolan Illingworth, Macradee Jackson, Lexi Janicek, Madison Kelly, Melissa Kidd, Ava Kuczarski, Toby LaVanway, Ammon Ledesma, Matthew Lever, Kael Lissman, Kaylee Lundberg, Caden Lyle, Nicholas McQueeney, Jaxon Miller, Darrian Montgomery, Gavin O’Donnell, Lucas Olivas, Emiliano Olmos, Colby Olson, William Opp, Elisia Otto, Dahena Padilla, Kendall Padilla, Izrael Pena, Colin Peters, Nathan Pfaff, Asia Reddon, Eric Resendiz, Hailey Ritsema, Jackson Rockhold, Gabriel Roland, Ynes Ronnau, Adelynne Schilling, Skyler Smith, Nolan Solano, Ava Soule, Madison Steen, Hayden Swaen, Inna Taylor, James Trask, Grace Van De Vliet, Hayden Van Dell, Zcherina Villegas, Andra Wagner, Kaitlynn Watkins, Jeanette Weckler, Ariana Weidel, Kira Wiederspahn, Kailey Williams, Mckenzie Wilson, Zoey Wood, Benjamin Woolsey

10th grade: 4.0

Adelaide Allred, Faith Anderegg, Shannon Bailey, Johann Bartels, Keagan Bartlett, Taylor Beard, Kyra Bobiney, Aniston Bolinger, Victoria Brinkman, Denali Bronder, Josephine Brown, Taylor Cassat, Andrew Cassidy, Garrett Chiovarro, Jonathan Christensen, Ashleigh Clark, Patrick Coggin, Katelyn Colgan, Colton Divan, Alexis Dokken, Megan Doughty, Caydence Eicholtz, Trevor Eldridge, Evalala Fales, Nadia Farris, Ashley Gallagher, Clay Hancock, Caytlin Heatherington, Jeanne Heier, Emma Heny, Kalie Hiller, Jayden Hiser, Isabelle Hunt, Pi Isom, Samantha Jensen, Alexis Johnson, Kysar Jolley, Zachary King, Boden Liljedahl, Ryan Marcum, Michael Matthie, Michael McAlister, KyLee McKay, Suzette Mejia, Abigail Mickelson, Danessa Miller, Alexandria Mink, Jaden Moore, Hope Moutray, Halle Nessland, Jeremy Neidfelt, Laina Opp, Taylor Pafford, Ashley Phillips, Roman Puente, Nathan Rayl, LaeAnna Riley, Daira Ruiz Lizama, Kealy Russell, Carson Schelhaas, Savannah Schilling, Garet Schlabs, Danielle Schulz, Seth Scott, Cooper Smith, Trista Stehwien, Braxden Stewart, Ellie Swanson, Kooper Taylor, Shawn Turner, Makayla Valdez, Emmaray Van Dell, Rachel West, Chase White, Marsha Wilson, Madoc Wrobetz, Bailey Young, Taylee Young

10th grade: 3.5-3.999

Rachael Abraham, Anabelle Baumhover, Zoe Berrios, Eli Blythe, Bayli Bohlmann, Brody Booker, Vlizitie Branson, Ethan Brinkman, Gracelynn Bromagen, Zoey Brown, Elysandra Burch, Caroline Butler, Priscilla Candelaria, Danielle Carter, Samantha Casey, Justin Cherubin, Jaylyn Christensen, Jackson Coonts, Avisiana Cordova, Nicque Crane, Aubrey Cruz, Jakob Culver, Josef Culver, Marik Cummings, Isabelle Delong, Elysia Diaz, Monica Diaz, Emma Dray, Nathanial Duncan, Branden Eichin, Haleigh Eiter, Breanna Ettestad, Olivia Fisher, Slade Franklin, Makayla Good, Elizabeth Grube, Mikala Hall, Jordan Hardin, Kindal Hitesman, Emily Hodges, Luke Hohn, Ryan Johnson, Alyssa Kocerha, Hunter Lightfoot, Ember Lipowski, Kalea Lojka, Spencer Love, Jonah Marces, Audrey Martin, Emma Mayfield, Colter McAnelly, Tyler McCulloch, Morgan Mejia, Izzy Monreal-Lopez, Amalia Morillon, Quincie Moser, Braxton Muchmore, Garrett Nichols, Jaxon Noe, Xander Owens, Nolee Parker, Branden Penny, Aidan Peters, Gavin Popham, Mason Richards, Davin Ro, Makinzie Robbins, Kaylah Rodriguez, Arecia Rose, Mia Sandoval, Payge Scharf, Emily Schlagel, Corben Soske, Ava Sutton, Elvis Taylor, Moriah Thyarks, Mikaila Trujillo, Carter Van Der Hoeven, Jack Vickers, Dillon Ward, Ashlyn Watson, Katelyn Webb, Kateryna Wiggam, Raien William, Makayla Wright

11th grade: 4.0

Aubrey Bailey, Logeen Banton, Daisy Bentley, Harrison Blakely, Emma Brown, Mallory Cochran, Grace Dahill, Faith Danner, Jonnina Edmunds, Porcha Emmons, Serena Farris, Conner Fertig, Tatum Floyd, Ian Garcia, Gavin Goff, Kate Good, MaryJane Gunn, Alyssa Haime, Tienna Hair, Bailey Haley, Aleczander Hardy, Jenna Hoobler, Matthew Jacquot, Linsey Kusler, Landen LaRue, Alma Ledesma, Dominic Lopez, Lillian McEwen, Brian Mead, Kanilehua Miller, Raechel Miller, Tayler Miller, Caedon Nagy, Jacob Neidfelt, Lana Novotny, Sydney O’Brien, Jordyn Oligschlaeger, Kaleb Romero, Braxton Rosner, Alayna Rowan, MaKensie Sherard, Makayla Smith, Tucker Smith, Alexandra Smock, Owen Stevenson, Elizabeth Tibbetts, Kaitlyn Tompkins, Kiera Walsh, Alexander Warren, Allana Warren, Zaudan Wawhkyung, Jeorgia Yates

11th grade: 3.5-3.999

Lora Abbott, Gavyn Aumiller, Teghan Baktamarian, Larry Bauder, Ja’Veon Bratton, Angel Burton, Samantha Chernogorec, Alison Crock, Kaylee Culley, Destiny Davison, Mariah DeBono, Alivia Fansler, Sahar Faqeeri, Connor Fisbeck, Emily Garcia Garcia, Katelynn Gatlin, Alexis Greb, Seth Gustafson, Morgan Halvorson, Andrew Hollingshead, Alexander Huband-McKenzie, Kaitlynn Hughes, Vanessa Hunt, Brock Huntington, Steele Jacobson, Darcy Jardine, Clayton Keasling, Jordan Kinney, Andrew Lipowski, Nikolas Lipowski, Isabelle Maciel, Jenna Merritt, Sophia Micheli, Zentli Monreal-Lopez, Samuel Morgan, Rickie Morrow, Kaydei Murphy, Logan Myers, Ella Neider, Hunter Onisto, Kadie Payton, Kelsey Potter, Cade Pugh, Dominic Rabago, Alleynah Ronnau, Emma Sanchez, Emily Schwaiger, Hailey Simons, Izabel Stumpf, Morgan Sutherland, Nicholas Taylor, Mary Tolle, Morgin Touchton, Makenna Tucker, Damien Turpin, Anesah Underhill, Avery Van Pelt, Rose VanDeMark, Anika Veltkamp, Maria Welch, Kambrie White, Savannah Whittecar

12th grade: 4.0

Joshua Abegglen, Kaylee Alvarado, Bethani Bohlmann, Emma Brekhus, McCoy Bush, Serena Camargo, Tiena Chu, Dominic Cruz, Saige Eldridge, Annastasia Erdmann, Lexus Fermelia, Ariana Galicia, Adrian Graham, Miles Hays, Elise Healey, Dakota Heckman, Hailey Henscheid, Taylor Kimball, Jacob Lee, Anna Liggett, Hailey Marshall, Isaac Marshall, Alexa Mejia, Madison Merrell, Aspen Miller, Michelle Puente, Jakob Rayl, Paige Ricketts, Kaylee Sanchez, Kylie Schelhaas, Isabelle Seivley, Brendan Smyth, Kaidance Taylor, Thomas VanOverbeke, Elizabeth Wacker, William Ward, Delanie White, Charles Whitworth, Kora Williams, YuYu Yuan

12th grade: 3.5-3.999

Danielle Beard, Nicholas Begeman, Hannah Blaylock, Graedyn Buell, Alexys Cassel-Deleon, Marcus Cole, Amiya Cordova, Calvin Culley, Madalynn Davis, Taylur DiCamillo, Shaye Ellis, Jonah Gancze, Hailee Gold, Mollee Gribble, Kaliff Guevara, Crystal Hardin, Jackson Hesford, Molly Higgins, Weston Jensen, Nicolaas Kapus, Rachel Knopp, David Kruize, Paige Lackey, Nakayla Lamblin, Nathan Lamm, Kenneth Lever, Kobe Limon, Brooklyn Lowe, Elaina Macy, Ashley Marshall, Ethan Martin, Elizabeth Mauthe, Bailey McAlister, Bailey Miller, Kendall Moyte, Isabella Nichols, Shaniya Nicholson, Logan Opsal, Cael Pugh, Hayley Raines, Rishab Ranjitkar, Nathaniel Rieger, Blaise Ronnau, Alora Ryun, Rhianne Sears, Dominick Singleton, Gracelyn Troxell, Kathleen Veltkamp, Samantha Vulovic, Brookelynn White, Neaveah White, Bradley Whitright, Caden Wiederspahn, Nicholis Williams, Franklin Zeng

comments powered by Disqus